Ofertă acceptată Cumpărare directă

toner brother tn 2110

Număr anunț
DA21958220
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ION CREANGA (CUI 21320784)
Furnizor / câștigător
X-TREME SRL (CUI RO15141814)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,58 RON
Valoare atribuită
470,58 RON
Data publicării
05.12.2018 14:05
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,58 RON

din 470,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.