Ofertă refuzată Cumpărare directă

Aparat de indosariat

Număr anunț
DA21948628
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30123500-2 · Masini de perforare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
299,99 RON
Valoare finală
299,99 RON
Data publicării
05.12.2018 09:31
Data finalizării
06.12.2018 16:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.