Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta laser monocrom Kyocera Ecosys P3055dn

Număr anunț
DA21960310
Autoritate contractantă
INSPECTIA MUNCII (CUI 12335018)
Furnizor / câștigător
SOMART IND SRL (CUI RO29253737)
Cod CPV
30231100-8 · Terminale informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.990 RON
Valoare atribuită
13.990 RON
Data publicării
05.12.2018 14:58
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.990 RON

din 13.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.