Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional Lexmark MX317dn, laser monocrom A4, fax, duplex, retea, ADF (35SC745)
- Număr anunț
- DA21958490
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Galati (CUI 9792290)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 976 RON
- Valoare atribuită
- 976 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 14:11
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 16:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
976 RON
din 976 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro