Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Hp Laserjet Pro Mfp M426Dw

Număr anunț
DA21958135
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE ELECTRONICA SI AUTOMATIZARI CAIUS IACOB ARAD (CUI 3519240)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360 RON
Valoare atribuită
3.360 RON
Data publicării
05.12.2018 14:02
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.360 RON

din 3.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.