Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta Multifunctional laser mono Lexmark MX317DN
- Număr anunț
- DA21957911
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC BRATCA (CUI 14874973)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 590 RON
- Valoare atribuită
- 590 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 13:56
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
590 RON
din 590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro