Ofertă acceptată
Cumpărare directă
patch cord cat.6,cablu UTP cat.6,mufe UTP,pat cablu pardoseala, mufe si cablu alimentare,cablu USB
- Număr anunț
- DA21931996
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- AKTUAL TECHNOLOGIES SRL (CUI 13732407)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.071,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.071,70 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 09:53
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 11:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.071,70 RON
din 2.071,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro