Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Router wireless ASUS RT-AC87U Dual-band Wireless AC2400 Gigabit, 4 antene externe
- Număr anunț
- DA21965389
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02583 BUCURESTI (CUI RO4192715)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 725 RON
- Valoare atribuită
- 725 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 09:22
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
725 RON
din 725 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro