Ofertă acceptată Cumpărare directă

CANAL CABLU(JGHEAB) 16X16 CU CAPAC 2M

Număr anunț
DA21964748
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 (CUI 22366798)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31310000-2 · Cabluri de distributie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36,40 RON
Valoare atribuită
36,40 RON
Data publicării
06.12.2018 09:02
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36,40 RON

din 36,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.