Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aputure Amaran AL-528C - lampa video LED 3200-5500K

Număr anunț
DA21960297
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38653100-8 · Blitzuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.198,50 RON
Valoare atribuită
1.198,50 RON
Data publicării
05.12.2018 14:58
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.198,50 RON

din 1.198,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.