Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fotoliu Deluxe Baroc, cadru lemn masiv, Tapiterie Bordo / Gri , produs cu aspect antichizat
- Număr anunț
- DA21953995
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- ROMAD MEDIA GROUP SRL (CUI RO27929000)
- Cod CPV
- 39531310-9 · Dale de mocheta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.196 RON
- Valoare atribuită
- 8.196 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 12:03
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.196 RON
din 8.196 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro