Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,9% sub estimat
Materiale curatenie
- Număr anunț
- DA21962534
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
- Cod CPV
- 39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.098,85 RON
- Valoare atribuită
- 5.000,35 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 05.12.2018 16:28
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 07:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.000,35 RON
din 5.098,85 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 98,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.