Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari asfaltare curte Casa de cultura

Număr anunț
DA21960379
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CLINCENI (CUI 6506628)
Furnizor / câștigător
BRUMATAX (CUI 26386852)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450.135 RON
Valoare atribuită
450.135 RON
Data publicării
05.12.2018 15:00
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

450.135 RON

din 450.135 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.