Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PR50W.6/60GR MODUL LED PROIECTOR 50W 60GR
- Număr anunț
- DA21969564
- Autoritate contractantă
- COMUNA MURIGHIOL (CUI 4793979)
- Furnizor / câștigător
- EXCLUSIV ENERGO SRL (CUI RO26606125)
- Cod CPV
- 31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.361,34 RON
- Valoare atribuită
- 1.361,34 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 11:16
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.361,34 RON
din 1.361,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro