Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRIZA DE PAMANT
- Număr anunț
- DA21932760
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SAMBATA DE SUS (CUI 29404880)
- Furnizor / câștigător
- S.G. ANEGAG SRL (CUI 34372793)
- Cod CPV
- 45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.015,24 RON
- Valoare atribuită
- 2.015,24 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 10:13
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.015,24 RON
din 2.015,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro