Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCARCAT, REPARAT, VERIFICAT STINGATOR

Număr anunț
DA21967474
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Petre Mironescu Mera (CUI 24197440)
Furnizor / câștigător
LANCRIS PROD SRL (CUI RO5306680)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312 RON
Valoare atribuită
312 RON
Data publicării
06.12.2018 10:22
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312 RON

din 312 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.