Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,7% sub estimat

kit masurare tensiune invaziva compatibil Multimed;Cablu transducer IBP tip Edwards

Număr anunț
DA21959940
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
Cod CPV
44321000-6 · Cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.040 RON
Valoare atribuită
938,82 RON 9,7% sub estimat
Data publicării
05.12.2018 14:48
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

938,82 RON

din 1.040 RON estimat 9,7%

Adjudecat la 90,3% din estimat · economie 101,18 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.