Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelopa vara GOODYEAR EfficientGrip Compact, 185/65R15 88T

Număr anunț
DA21965654
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA PERSOANELOR BRAILA (CUI 17438901)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
33193225-2 · Pneuri pentru scaune cu rotile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
904 RON
Valoare atribuită
904 RON
Data publicării
06.12.2018 09:31
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

904 RON

din 904 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.