Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reportofon digital PHILIPS DVT1150, 4GB, negru

Număr anunț
DA21957902
Autoritate contractantă
Institutul National de Expertiza Medicala si Recuperare a Capacitatii de Munca (CUI 4340579)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32342450-1 · Aparate de inregistrare vocala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,47 RON
Valoare atribuită
124,47 RON
Data publicării
05.12.2018 13:55
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,47 RON

din 124,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.