Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOCUMENTATIE TECHNICA GAZ-SENEREUS

Număr anunț
DA21953474
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TOROK JANOS BALAUSERI (CUI 19096295)
Furnizor / câștigător
GETINSTAL (CUI RO21521192)
Cod CPV
45333000-0 · Lucrari de instalare de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.638,66 RON
Valoare atribuită
1.638,66 RON
Data publicării
05.12.2018 11:48
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.638,66 RON

din 1.638,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.