Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat

Reactivi de laborator

Număr anunț
DA21953554
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.398,50 RON
Valoare atribuită
4.394,50 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
05.12.2018 11:51
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.394,50 RON

din 4.398,50 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 4 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.