Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator Vision Clean VA 1400, 12 L, 1400 W-Centrul Ingrijire Zi - Tr Mag - str. 1 Mai, bl. P05/A/3
- Număr anunț
- DA21975276
- Autoritate contractantă
- Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218,48 RON
- Valoare atribuită
- 218,48 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 13:59
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
218,48 RON
din 218,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro