Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electropompa submersibila model DOMO 7VX

Număr anunț
DA21973445
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI RO21307548)
Furnizor / câștigător
ALPHA POMPE SRL (CUI RO15238630)
Cod CPV
43134100-2 · Pompe submersibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.794 RON
Valoare atribuită
2.794 RON
Data publicării
06.12.2018 13:05
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.794 RON

din 2.794 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.