Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bieleta directie T5=2x47.90
- Număr anunț
- DA21964656
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI RO32521937)
- Furnizor / câștigător
- NOVADE-LUC SRL (CUI RO19491103)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95,80 RON
- Valoare atribuită
- 95,80 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 08:57
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 09:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
95,80 RON
din 95,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro