Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anvelope de iarna pentru Ford Ranger
- Număr anunț
- DA21962605
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI TIMIS (CUI 4605536)
- Furnizor / câștigător
- PROCAR TOP DUMBRAVEI SRL (CUI 31562505)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.590 RON
- Valoare atribuită
- 1.590 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 16:37
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 07:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.590 RON
din 1.590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro