Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE MATERIALE CU CARACTER FUNCTIONAL

Număr anunț
DA21957308
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFÎNT (CUI 4855001)
Furnizor / câștigător
TCA-DISTRIBUTION GRUP SRL (CUI RO18133662)
Cod CPV
35125000-6 · Sisteme de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.680,27 RON
Valoare atribuită
8.680,27 RON
Data publicării
05.12.2018 13:38
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.680,27 RON

din 8.680,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.