Ofertă acceptată Cumpărare directă

Statie emisie-receptie raza 5 km 8 canale Cobra

Număr anunț
DA21972714
Autoritate contractantă
Teatrul de Arta Deva (CUI 4374610)
Furnizor / câștigător
HI-TECH COMPUTERS SRL (CUI 6146251)
Cod CPV
32237000-3 · Aparat portabil de emisie-receptie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,63 RON
Valoare atribuită
175,63 RON
Data publicării
06.12.2018 12:43
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,63 RON

din 175,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.