Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere, transport si acordaj pian D-274 Steinway&Sons
- Număr anunț
- DA21970207
- Autoritate contractantă
- CIRCUL METROPOLITAN BUCURESTI (CUI 4203873)
- Furnizor / câștigător
- SENIA COMPANY 999 SRL (CUI RO14165190)
- Cod CPV
- 37311100-2 · Piane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.680 RON
- Valoare atribuită
- 18.680 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 11:33
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.680 RON
din 18.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro