Ofertă acceptată Cumpărare directă

DHS BICICLETA MAGNETICA 2621DHS BANDA ALERGARE/1,75CPDHS BICICLETA MAGNETICA 2621

Număr anunț
DA21960341
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Lacu Sarat (CUI 9306241)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
37441300-4 · Biciclete stationare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.057,14 RON
Valoare atribuită
2.057,14 RON
Data publicării
05.12.2018 15:00
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.057,14 RON

din 2.057,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.