Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Nikon PROSTAFF 7i - telemetru cu laser
- Număr anunț
- DA21947077
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale, Unitatea Militara 02512 Z (CUI 6591933)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38291000-1 · Aparate de telemetrie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.679,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.679,83 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 08:25
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.679,83 RON
din 1.679,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro