Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa complexa de lentile, 266 elemente (cea mai complexa posibila),cu rama de proba titan

Număr anunț
DA21945882
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
Furnizor / câștigător
TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
Cod CPV
38600000-1 · Instrumente optice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.961 RON
Valoare atribuită
1.961 RON
Data publicării
04.12.2018 17:07
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 11:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.961 RON

din 1.961 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.