Ofertă acceptată Cumpărare directă

5225122 38 BC RAFT ZINCAT 5 POLIŢE LEMN 200x100x50CM 38 buc, plus transport.

Număr anunț
DA21967469
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC STEPHAN LUDWIG ROTH (CUI 4751477)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.756,30 RON
Valoare atribuită
6.756,30 RON
Data publicării
06.12.2018 10:22
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.756,30 RON

din 6.756,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.