Ofertă acceptată
Cumpărare directă
burete magnetic ecada
- Număr anunț
- DA21958474
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC GRIGORE ANTIPA BOTOSANI (CUI 24903766)
- Furnizor / câștigător
- SIMONOS PETRAS SRL (CUI RO18167169)
- Cod CPV
- 39292110-9 · Bureti de sters tabla (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30,24 RON
- Valoare atribuită
- 30,24 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 14:11
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 21:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30,24 RON
din 30,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro