Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Patura / Paturi 50% lana si 50% fibre chimice
- Număr anunț
- DA21957747
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 39511100-8 · Paturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.000 RON
- Valoare atribuită
- 17.000 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 13:51
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.000 RON
din 17.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro