Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aer conditionat cu inverter VORTEX VAI-A1218DAW, 12.000 BTU, A++ kit instalare inclus+montaj

Număr anunț
DA21961436
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Prahova (CUI 17101638)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.244 RON
Valoare atribuită
1.244 RON
Data publicării
05.12.2018 15:33
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.244 RON

din 1.244 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.