Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de aer conditionat split tip inverter, Nord Star 12.000btu, Servicii montaj aparate de aer co

Număr anunț
DA21951031
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Calarasi (CUI 3797310)
Furnizor / câștigător
ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.109,23 RON
Valoare atribuită
5.109,23 RON
Data publicării
05.12.2018 10:38
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 16:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.109,23 RON

din 5.109,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.