Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparate de aer conditionat
- Număr anunț
- DA21946652
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.925 RON
- Valoare atribuită
- 17.925 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 07:45
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 08:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.925 RON
din 17.925 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro