Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOLUTIE SPALAT PARBRIZ 5L DE IARNA
- Număr anunț
- DA21972506
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC KEMENY JANOS TOPLITA (CUI 13378947)
- Furnizor / câștigător
- TESLO-COM AUTO SRL (CUI RO13267817)
- Cod CPV
- 39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33,60 RON
- Valoare atribuită
- 33,60 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 12:37
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33,60 RON
din 33,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro