Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Invatamant - Servicii asistenta implementare privind protectia datelor cu caracter personal - GDPR
- Număr anunț
- DA21960477
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA CENAD (CUI 29163308)
- Furnizor / câștigător
- VIVA CONTROL S.R.L. (CUI 34166840)
- Cod CPV
- 79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100,84 RON
- Valoare atribuită
- 2.100,84 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 15:03
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.100,84 RON
din 2.100,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro