Ofertă acceptată Cumpărare directă

TESY GCV303512B11TSR BOILER

Număr anunț
DA21966713
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 TUZLA (CUI 28020784)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
42161000-5 · Boilere de apa calda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,82 RON
Valoare atribuită
268,82 RON
Data publicării
06.12.2018 10:02
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,82 RON

din 268,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.