Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Nisip cuartos filtrare apa bazin inot
- Număr anunț
- DA21965772
- Autoritate contractantă
- EDILUL C.G.A. S.A. (CUI RO11339178)
- Furnizor / câștigător
- AKRO SRL (CUI RO14205979)
- Cod CPV
- 14211000-3 · Nisip (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.952 RON
- Valoare atribuită
- 4.952 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 09:35
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 09:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.952 RON
din 4.952 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro