Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Compresor cu 2 pistoane 100L, Raider RD-AC03
- Număr anunț
- DA21959292
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI RO17295275)
- Cod CPV
- 42123000-7 · Compresoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.760 RON
- Valoare atribuită
- 11.760 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 14:32
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.760 RON
din 11.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro