Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CU MATERIALE DE INTRETINERE CONF OFERTEI DE PRET NR.571/06.12.2018
- Număr anunț
- DA21968588
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BIRNA (CUI 29109163)
- Furnizor / câștigător
- CARGO COM PARC S.R.L. (CUI 2501610)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 954,62 RON
- Valoare atribuită
- 954,62 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 10:50
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
954,62 RON
din 954,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro