Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet diverse materiale sanitare NUMAR DE REFERINTA: Pachet diverse materiale sanitare PRET DE CAT
- Număr anunț
- DA21960762
- Autoritate contractantă
- liceul tehnologic elie radu botosani (CUI 3792096)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 913,45 RON
- Valoare atribuită
- 913,45 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 15:11
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
913,45 RON
din 913,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro