Ofertă acceptată
Cumpărare directă
sacosa KA 32x12x41 color
- Număr anunț
- DA21958100
- Autoritate contractantă
- MUZEUL DE STIINTE ASTRONOMICE BAIA MARE (CUI 33350037)
- Furnizor / câștigător
- FLYNG IMPEX SRL (CUI RO6792961)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39,25 RON
- Valoare atribuită
- 39,25 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 14:01
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 14:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39,25 RON
din 39,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro