Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere schimb filtre si igienizare a aparatelor de filtrare a apei

Număr anunț
DA21951815
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana Pentru Ocuparea Fortei De Munca Valcea (CUI 11342394)
Furnizor / câștigător
WATER SET SRL (CUI RO18715660)
Cod CPV
42912300-5 · Utilaje si aparate de filtrare sau de purificare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260 RON
Valoare atribuită
260 RON
Data publicării
05.12.2018 10:59
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260 RON

din 260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.