Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ECHIPAMENT PROTECTIE CIA MAICANESTI
- Număr anunț
- DA21972960
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- CONT PROTECT ECHIPAMENT SRL (CUI 33214981)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 857,14 RON
- Valoare atribuită
- 857,14 RON
- Data publicării
- 06.12.2018 12:50
- Termen limită
- 11.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
857,14 RON
din 857,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro