Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispozitive de protectie impotriva incendiilor

Număr anunț
DA21965896
Autoritate contractantă
COMUNA IRATOSU (CUI 3519534)
Furnizor / câștigător
SALVATOR-F SRL (CUI RO7043904)
Cod CPV
44482000-2 · Dispozitive de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.401 RON
Valoare atribuită
2.401 RON
Data publicării
06.12.2018 09:39
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.401 RON

din 2.401 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.