Ofertă acceptată Cumpărare directă

suruburi

Număr anunț
DA21968044
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
ROM VEST SRL (CUI RO23611259)
Cod CPV
44531100-2 · Holz-suruburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,24 RON
Valoare atribuită
244,24 RON
Data publicării
06.12.2018 10:36
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
06.12.2018 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,24 RON

din 244,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.