Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet scule de mana confrom oferta
- Număr anunț
- DA21962914
- Autoritate contractantă
- S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
- Furnizor / câștigător
- Adisson It Services (CUI ro25933072)
- Cod CPV
- 44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.211,80 RON
- Valoare atribuită
- 31.211,80 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 17:25
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.12.2018 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.211,80 RON
din 31.211,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro